(İn-Culina) De-Sa Endüstriyel Mutfak Ltd. Şti.

Kuruluş ;

Şirketimiz 2010 Yılında resmi olarak Ankara'da kurulmuş ve faaliyetlerine Ankara merkezli devam etmekte olan bir Aile şirketidir.

Faaliyet Alanları ;

Firmamız ; Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarına ait paslanmaz çelik dayanıklı tüketim mallarının imalatı, pazarlaması ve satışının yanısıra; Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane alanlarına ait projelendirme, tam kapsamlı ihale dosyası hazırlama, proje'nin uygulanması gibi; eğitim, bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren faaliyetlerin tamamını yapabilme kapasitesine sahip bir firmadır. Faaliyet alanları kapsamında, yüksek statüye sahip bazı kamu kurumlarından iş bitirme belgelerine de haiz olan firmamız, geçmişinde tamamladığı tüm işlerle ilgili olarak ta, sağlam referanslar verebilme kapasitesine sahiptir. Altı yıl gibi kısa sürede birçok başarılı işe imza atmış olan firmamızın bu konudaki istikrarı her geçen gün artarak büyümektedir.

Bu başarının sırrı ; firma kurucularımızın ve çalışanlarımızın, faaliyet alanlarımız kapsamında hizmet ettiği Turizm sektörü kökenli olmaları ve eğitimlerini bu sektörün eğitim kurumlarından tamamlamalarından kaynaklanmaktadır. Eğitimle beraber, şirket kurulumu öncesi ve sonrasından bu güne kadar elde edilmiş tecrübeler de şirket başarısının ayrı bir parçasıdır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her gün daha çok çalışıyor, yeni çözümler üretiyoruz. Bizimle yol almak, tüm tecrübelerimizden yararlanmak, profesyonel ve kusursuz mutfak ve çamaşırhaneler oluşturmak ve faaliyete geçirmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Gerek proje bazlı, gerekse parekende, büyük - küçük tüm işletmelerimize ihtiyacları doğrultusunda hizmet vermeye hazırız.

Saygılar;

İn-Culina Ailesi